הרצאות

"מחשב ומחשבה – תאומים זהים"  

מבט נומרולוגי רוחני  על החיים,  מעצים, מרתק וחוויתי 

האם תכונות מולדות (תאריך לידה ) הן ערובה להצלחה ? איך זה כשיש תאומים עם תאריך לידה זהה , כל אחד מהם מתנהג אחרת?
למה אנחנו מקפידים להגיע בזמן או שמקפידים לא להגיע בזמן (בשעתו הייתי שם ).
מהם תדרים ? ואם מתקיים בי תדר דרמטי , האם בהכרח אליך לתחום של משחק ? או שאהיה מכורה לדרמות בחיים שלי .? אם מתקיים בי תדר רגשי האם אקח את זה לפגיעות וקורבנות או אקח את זה לתחום עיסוק רגשי .
מערכות יחסים, זוגיות , מה גורם לנו להתאהב ? או ליתר דיוק מה גורם לנו למגנט קשר מסוים  ומה יש בנו שעושה הכל לפרק את הקשר או לאתגר אותו.עיסוק וקריירה, ייעוד – מה הנשמה רוצה עמוק פנימה , למה אנחנו מתעלמים מצרכי הנשמה ואיך זה בא לידי ביטוי ?
לדוגמה , אם הגענו  לעולם עם תדר של מטפל ואנחנו לא נמצאים בעיסוק במרחב טיפולי , אז סביר להניח שנמשוך אלינו בני זוג מטופלים או חברים ששואבים אותנו  , כיוון שהנשמה עמוק פנימה רוצה לטפל . לחילופין אנחנו יכולים להיות מאותם המנהלים או המפקדים שיהיו יותר קשובים לעובדים ולפקודים
עולם ומלואו גלום בתאריך לידה שלנו תכונות דומיננטיות  , חוזקות , חולשות, הזדמנויות,  וגם בריאות.. גילאי ומצבי גורל  את הכל ניתן לראות בתאריך לידה לועזי /עברי ובשם שלנו . 
מהי נומרולוגיה 
פיתגורס  שהיה פילוסוף ומתמטיקאי ( משפט פיתגורס)  ,  היה מאלו שהביאו לעולם  את הנומרולוגיה המערבית, כיוון שנתן משמעות למספרים.

דרך הכרות עם המפה שלנו , נוכל לפגוש את הפוטנציאל, כישורים, חוזקות, חולשות, הזדמנויות, אתגרים , מערכות יחסים ועוד , אנחנו רק צריכים להכיר ולהבין 
ההרצאה  פותחת חלון גדול דרך קסם המספרים  ומסייעת , להציץ על העולם שלנו ושל סביבתנו ממקום אחר , יצירתי, מחוץ לקופסה , אך מדויק.
זו הזדמנות לצאת מהקופסא ולאפשר לעצמינו , הורים, מעסיקים, מחנכים , מנהלים ובכלל ,  לראות את החיים  מעוד זווית מרתקת  !
הרצאה מעשירה, מעצימה, חוויתית ואינטראקטיבית
משך ההרצאה כשעה וחצי כולל מענה לשאלות

תמי עטיה

"הילדים שבמספרים " 

מבט אחר, יצירתי על התלמידים והילדים שלנו   

נומרולוגיה  מערבית או עברית ,  מאפשרת לנו באמצעות תאריך לידה ושם , להתבונן בדרך אחרת על הסביבה החינוכית שלנו , תלמידים , צוות חינוכי ועוד .   ובהתאם  להבין מי עומד מולנו , איזה כלים אנחנו יכולים לתת . כיצד לכוון, להעצים, לייעל  ולקדם ולהוציא את המיטב מכל אחד ואחת .

פיתגורס  שהיה פילוסוף ומתמטיקאי ( משפט פיתגורס)  ,  יצר למעשה את הנומרולוגיה המערבית, כיוון שנתן משמעות למספרים.

על-פי פיתגורס, כל מהות העולם , מתבטאת דרך מספרים .

העולם הפיזי והמטא פיזי נברא במילים (בעשרה מאמרות נברא העולם ) לאותיות יש כוח , מילים יכולות לברוא מציאות.

ומכיוון  שהמספר הוא המהות, לתאריך הלידה שהגענו אתו לעולם יש משמעות רבה במפה נפגוש את הפוטנציאל, כישורים, חוזקות, חולשות, הזדמנויות, אתגרים , מערכות יחסים ועוד , אנחנו רק צריכים להכיר ולהבין 

זו הזדמנות לצאת מהקופסא ולאפשר לעצמינו, מחנכים והורים , לראות את הילדים מעוד זווית מרתקת  !

עולם ומלואו גלום בתאריך לידה שלנו תכונות דומיננטיות  , חוזקות , חולשות, הזדמנויות,  וגם בריאות.. גילאי ומצבי גורל  את הכל ניתן לראות בתאריך לידה לועזי /עברי ובשם שלנו . 

הורים וילדים דרך תאריך הלידה ניתן לראות את התכונות המולדות והתבניות הבסיסיות של הילדים , כך שנוכל לחזק ולהעצים את מה שדומיננטי, ויותר מכך,  נבין את ההתנהגות מדוע הם  פועלים כך או אחרת , מה שנותן לנו המון תובנות ומפחית נקודות חיכוך .

הרצאה מעשירה, מעצימה, חוויתית ואינטראקטיבית שתתן לכם מבט נוסף על הילדים שלכם.

משך ההרצאה כשעה וחצי כולל מענה לשאלות

 

הרצאות1

מעוניינים באחת מההרצאות?

צרו קשר באחד מהאמצעים הבאים:

  • קיבוץ דגניה ב'
  • מושב עדנים
  • 0505711018
  • tamiatia@gmail.com